Vipava - Sedež podjetja

Osnovni podatki

Goriška cesta 17
5271 Vipava
Slovenija
Tel: +386 (0)5 36 43 444
Fax: +386 (0)5 36 43 455
vipava@tehimpex.si
www.tehimpex.si

Odpiralni čas

Pon - pet: 8.00 - 16.00
Sob: 8.00 - 12.00
Ned in prazniki: ZAPRTO

Zemljevid

SEDEŽ PODJETJA

Telefon

GSM

E-mail

Fax.: +386/(0)5/3643 455

+386/(0)5/3643 440

 

vipava@tehimpex.si

 

 

 

 

Vodstvo

 

 

 

Bojan Vrtovec

+386/(0)5/3643 450

 

bojan.vrtovec@tehimpex.si

Prokurist

 

 

 

 

 

 

 

Denis Vrtovec

+386/(0)5/3643 446

 

denis.vrtovec@tehimpex.si

Direktor

 

 

 

 

 

 

 

Primož Vrtovec

+386/(0)5/3643 447

 

primoz.vrtovec@tehimpex.si

Direktor

 

 

 

 

 

 

 

Veleprodaja

 

 

 

Uroš Bavcon- Produktni vodja

+386/(0)5/3643 455

+386/(0)51/387 317

uros.bavcon@tehimpex.si

Boštjan Krašna

+386/(0)5/3643 456

+386/(0)31/395 833

bostjan.krasna@tehimpex.si

Andrej Velikonja

+386/(0)5/3643 452

+386/(0)31/701 341

andrej.velikonja@tehimpex.si

Primož Bačar

+386/(0)5/3643 454

+386/(0)51/339 084

primoz.bacar@tehimpex.si

David Cigoj

+386/(0)5/3643 448

+386/(0)51/645 476

david.cigoj@tehimpex.si

Lijan Petrovčič- Produktni vodja hidravlike

+386/(0)5/3643 441

+386/(0)41/391 033

david.cigoj@tehimpex.si

 

 

 

 

Maloprodaja

 

 

 

Robert Žigon- Poslovodja

+386/(0)5/3643 444

 

robert.zigon@tehimpex.si

Branko Makorič

+386/(0)5/3643 454

 

branko.makoric@tehimpex.si

 

 

 

 

Nabava

 

 

 

Sebastjan Štrancar

+386/(0)5/3643 449

+386/(0)51/387 327

sebastjan.strancar@tehimpex.si

 

 

 

 

 

 

 

 

Logistika

 

 

 

Samo Kolenc

+386/(0)5/36 43 458

 

samo.kolenc@tehimpex.si

 

 

 

 

Finance in računovodstvo

 

 

 

Nataša Grmek Prelec- Vodja računovodstva

+386/(0)5/3643 451

 

natasa.grmek@tehimpex.si

Boža Vrtovec

+386/(0)5/3643 442

 

boza.vrtovec@tehimpex.si

Andrejka Fabijan

+386/(0)5/3643 457

 

andrejka.fabijan@tehimpex.si

 

 

 

 

Fakturiranje

 

 

 

Marjana Kompara

+386/(0)5/3643 440

 

marjana.kompara@tehimpex.si