Vipava - Sedež podjetja

Osnovni podatki

Goriška cesta 17
5271 Vipava
Slovenija
Tel: +386 (0)5 36 43 444
vipava@tehimpex.si
www.tehimpex.si

Odpiralni čas

Pon - pet: 8.00 - 16.00
Sob: 8.00 - 12.00
Ned in prazniki: ZAPRTO

Zemljevid

SEDEŽ PODJETJA

Telefon

GSM

E-mail

 

+386 (0)5 36 43 440

 

vipava@tehimpex.si

 

 

 

 

Vodstvo

 

 

 

Bojan Vrtovec

+386 (0)5 36 43 450

 

bojan.vrtovec@tehimpex.si

Prokurist

 

 

 

 

 

 

 

Denis Vrtovec

+386(0)5 36 43 446

 

denis.vrtovec@tehimpex.si

Direktor

 

 

 

 

 

 

 

Primož Vrtovec

+386 (0)5 36 43 447

 

primoz.vrtovec@tehimpex.si

Direktor

 

 

 

 

 

 

 

Veleprodaja

 

 

 

Uroš Bavcon
Produktni vodja za orodja

+386 (0)5 36 43 455

+386 (0)51 387 317

uros.bavcon@tehimpex.si

Boštjan Krašna

+386 (0)5 36 43 456

+386 (0)31 395 833

bostjan.krasna@tehimpex.si

Andrej Velikonja

+386 (0)5 36 43 452

+386 (0)31 701 341

andrej.velikonja@tehimpex.si

Primož Bačar

+386 (0)5 36 43 454

+386 (0)51 339 084

primoz.bacar@tehimpex.si

David Cigoj

+386 (0)5 36 43 448

+386 (0)51 645 476

david.cigoj@tehimpex.si

Lijan Petrovčič
Produktni vodja hidravlike

+386 (0)5 36 43 441

+386 (0)41 391 033

lijan.petrovcic@tehimpex.si

 

 

 

 

Maloprodaja

 

 

 

Branko Makorič
Poslovodja

+386 (0)5 36 43 444

 

branko.makoric@tehimpex.si

Marko Tomažič +386 (0)5 36 43 444   marko.tomazic@tehimpex.si

 

 

 

 

Nabava in logistika

 

 

 

Sebastjan Štrancar

+386 (0)5 36 43 449

+386 (0)51 387 327

sebastjan.strancar@tehimpex.si

Marjana Kompara

+386 (0)5 36 43 440

 

marjana.kompara@tehimpex.si

 

 

 

 

Finance in računovodstvo

 

 

 

Nataša Grmek Prelec
Vodja računovodstva

+386 (0)5 36 43 451

 

natasa.grmek@tehimpex.si

Boža Vrtovec

+386 (0)5 36 43 442

 

boza.vrtovec@tehimpex.si

Andrejka Fabijan

+386 (0)5 36 43 457

 

andrejka.fabijan@tehimpex.si

Ksenija Vrtovec

+386 (0)5 36 43 443

 

ksenija.vrtovec@tehimpex.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava
Tehimpex Vipava